קייטרינג חלבי למסיבת רווקות

קייטרינג חלבי למסיבת רווקות

מנות ראשונות

חנות לחם מציעה פלטת ירקות טרייה אשר נחתכת בסמוך למשלוח. אתם תוכלו להגיש לאורחות את הפלטה ללא חיתוך והתעסקות מרובה, רק להוריד את הניילון ולהגיש. בנוסף לפלטות, בתחום הירקות תוכלו לבחור קערת סלטים לאירוח אשר כוללת פלפלים חתוכים, עגבניות, מלפפונים, גזר ומגוון טעמים ותבלינים. הסלטים כוללים סלטי ירקות וסלטי פירות העונה אשר יוצרות את מגוון הטעמים והצבעים שחנות לחם מציעה לכן אוכל למסיבת רווקות.

מנות עיקריות למסיבת רווקות

חנות לחם אלופה בהכנת מאכלים בייתים ולחמים מקמח מלא אשר הופכות למנה עיקרית עשירה. תוכלו להשיג כחלק מהתפריט למסיבת רווקות פוקצ’ותקישיים אישיים, פשטידות, טורטיות, מאפי פילו. כל המנות של חנות לחם כחלק מקייטרינג למסיבת רווקות או כל אירוע אחד מגיעות בצלחות הגשה מיוחדות שמאפשרות לכם להתפנק בכל שעה שתבחרו.

 

מנות אחרונות למסיבת רווקות

אי אפשר לסיים מסיבת רווקות ללא קינוח טעים. תוכלו להזמין בחנות לחם מגשי אירוח מתוקים שכוללים כדורי שוקולד, עוגות קצפת, עוגות גביה (לא רק לחג השבועות), עוגות בחושות, עוגות מוס, וגם אם בא לכן מנות דלות שומן יש גם פלטת פירות גדולה.

המגוון של חנות לחם הוא רב ומספק לכם את האפשרות להזמין את כל האוכל לסיבה במקום אחד.

הנה טיפ קטן, כחלק מהפעילות למסיבת רווקות אתן יכולות לארגן פעילות בין האורחות כאשר כל אחת מהמשתתפות כותבת חמש שאלות ומכניסות אותן לקערת זכוכית ומערבבים. כל בחורה מוציאה את השאלה של חברתה ושואלת את הכלה המיועדת או משתתפות אחרות במסיבה, כך תוכלו ליצור פעילות משותפת יחד למסיבה שתמשך עמדו לתוך הלילה.