מגשי אירוח להרמת כוסית

קייטרינג חלבי להרמת כוסית

ראש השנה בפתח וזה השלב של התחלות חדשות וציפייה לשנה טובה יותר. כדאי שנתחיל עם שולחן החג המסורתי ונקבל  משוב חיוני ומתוק כגון עוגות לראש השנה. כולנו מכירים את עוגת דבש הקלאסית שמלווה אותנו כבר שנים, אך ישנן עוגות שמיועדות לראש השנה באימפרוביזציות שונות שירעננו כל שולחן חג. כולנו סקרנים ומעוניינים להיות מקוריים בעוגות דבש חדשות שמתאימות לראש השנה. ניתן למשל לשדרג את עוגת הדבש המסורתית, באמצעות: סמבוסה דבש, מאפינס דבש ותפוחים, עוגת דבש עם תבלינים , עוגת דבש בסגנון רוסי שהיא עשירה במיוחד ומתאימה לשולחן חלבי לחג ועוד.

 

אם החלטתם להוסיף על הקלאסיקה של עוגת הדבש הידועה של ערב ראש השנה, ניתן תמיד להעשיר את שולחן החג שלנו עם מתכונים של עוגות לראש השנה שיהיו פחות שגרתיים, אך עם זאת, יזכירו את אותה עוגת דבש אך בטעמים עשירים יותר שיהיו ערבים לחיכם של המוזמנים אליכם לשולחן החג.

 

גם הקינוחים בראש השנה לובשים לבן

 

על זה שלבן הוא הצבע החגיגי והמתאים ביותר לראש השנה אתם מסכימים? אז ישנם קינוחים אישיים שלא יביישו אף שולחן חג בערב ראש השנה כמו למשל: מוס יוגורט ושוקולד לבן, טעים קליל וגם קל להכנה, מה שיסגור לכם נהדר באופן הכי מתוק שאפשר את הערב הראשון של ראש השנה. גם מקפא של יוגורט עם פירות כגון מנגו, פירות יער ועוד פירות שמתאימים לעונת החג, רולדה של וניל ולימונית, קרם מסקרפונה עם ניחוחות של אמרטו וציפוי של שקדים מקורמלים יכול להיות נהדר בשולחן הקינוחים של סיום ארוחת החג.

 

מתכונים וקינוחים שיגזלו חצי שעה מזמנכם, עשויים לגרום לכם למחמאות של האורחים כמו קינוחי קרמבו, כפי שאנו מכירים את הקרמבו כקינוח המזכיר לנו את פתיחת עונת החורף שמגיע כזכור לנו בתום חגי השנה החדשה.

הכינו לכם קינוחי דבש ללא עוקץ …

רבים אוהבים להעשיר את שולחן החג של הערב החשוב ביותר שפותח את השנה העברית, הלא הוא ראש השנה ולכן, ניתן להוסיף קינוחים מדהימים ועשירים, על כמה וכמה כאשר הארוחה שהחלטתם להכין או להזמין תהיה חלבית. אז אם תוסיפו על עוגת דבש משהו קצת לא שגרתי, טעים ועושה לכם ולאורחים רק מתוק ע הנשמה אז באמת למה לא..? כדאי להוסיף חוץ מאשר עוגות לראש השנה, גם קינוחים מעניינים נוספים שיתאימו למאכלים שלכם. כלומר שמירה על כשרות אם קינוחים ועוגות שתתאמנה לתפריט שתגישו בשולחן החג- אם בשרי או אם חלבי.

החג השנה יהיה עבורכם קל יותר להכנה- חנות לחם

יש כאלה שמוסיפים על המנות העיקריות שהם מכינים, גם מגשי אירוח חלבי נפלאים שחנות לחם, מקפידה על איכות גבוהה וטעם מצויין שלהם. חנות לחם קיימת שנים רבות ומוכרת מאפים טרים שכבר יצא לה שם למרחקים. תוכלו לסייע לעצמכם בארוחת החג הקרובה עם הזמנות מנות ומגשי אירוח מקונדיטוריית חנות לחם. התפריט של חנות לחם, מורכב ממיטב חומרי הגלם שמעניקים שלמות קולינארית לאירוע שהאורחים שלכם לא יפסיקו לשבח, אז אל תשאירו הכול לרגע האחרון והקדימו להזמין לחג עוד היום. תוכלו לבחור מנות חלביות עשירות וגם קינוחים מתוקים.