מגשי אירוח חלבי

מגשי אירוח חלבי

בחירת מגשי אירוח חלבי יכולה היות מלווה בבלבול לא קטן. מגוון המוצרים שחברות קייטרינג מציעות יכול להוביל למחשבה כי אין החלטה ברורה מה עדיף: מגשי אירוח מתוקים או מגשי אירוח מלוחים, האם בכלל עדיף קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי. קודם כל חשבו מה מטרת האירוח, מגשי אירוח לשבת חתן יהיו שונים מאוד ממגשי אירוח למסיבת בר מצווה.

מגשי_אירוח_טעימים

מגשי אירוח חלבי, בגלל הטעם

אחרי שהחלטתם על קייטרינג חלבי, חשבו למה אתם בכלל צריכים מגשי אירוח? אז זהו שאתם לא צריכים, אתם חייבים, כי זה מאוד נוח. מגשי אירוח חלבי יכולים לבוא במגשים קטנים, פלטות ירקות גדולות ומגשים מרובעים. הצורה והגודל של המגש לא משנה, המטרה היא זהה, נראות בעיצוב האוכל, טעם משגע ונוחות אירוח אולטימטיבית. שילוב של מראה וטעם עושים את כל ההבדל.

מגשי_אירוח_מגוונים_300

מגשי אירוח מגוונים

מגשי אירוח יכולים לבוא במגוון צבעים וצורות והם תלויים גם באירוע אותו אתם חוגגים. אם מדובר במסיבת יום הולדת לילדים יבלטו מגשי אירוח מתוקים כשבצד יוצבו מגשי סלטים למבוגרים. לעומת זאת אם מדובר במסיבת רווקות נשים דגש על פלטות של ירקות טריים חתוכים דק דק ופלטות גבינה. אם האירוע המדובר הוא שבת חתן נשלב את כל המטעמים יחד. גם מגשי אירוח מתוקים, גם פלטות לירקות גם מאפים טריים מכל מיני סוגים. הבחירה היא בידכם. אתם יכולים ליצור אירוע מושלם, פשוט תחליטו. אז איך בוחרים?

חנות לחם

איך בוחרים את שירות הקייטרינג המתאים לכם ביותר? הנה מספר טיפים:

  1. המלצות – בדקו המלצות. קראו המלצות של לקוחות אשר התנסו בהזמנת מגשי אירוח לאירועים מהמקום שאתם מתעניינים בו.
  2. תמונות – תמונה שווה אלף מילים. במיוחד באוכל.
  3. שירות – שירות טוב מתחיל דרך הטלפון והאינטרנט, הסבר על מגוון המוצרים ומשלוח מהיר לבית הלקוח עושים את כל ההבדל.

חנות לחם היא לא סתם מאפייה או קונדיטוריה אלא מדובר בדרך חיים של אוכל טעים ובריא המשלב מספר עולמות שאתם תוכלו לראות אותם באירוע שלכם. כאשר מגשי אירוח, קינוחים וסלטים יוצרים עולם של צבעים על שולחן האירוח שלכם, אנחנו מרגישים כי הצלחנו בעבודה שלנו.

פנו אלינו כדאי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר למגשי אירוח חלבי של חנות לחם!

עמוד_מגשי_אירוח_800